Przejdź do treści

Sukienka ślubna dla niskiej panny młodej

Przygotowanie do mojego wielkiego dnia rozpoczęłam wybrania wszelkich dekoracji, aranżacji kwiatowych, zaproszeń i innych niezbędnych rzeczy potrzebnych do organizacji wesela. Później zarezerwowałam także hotel dla gości spoza naszego miasteczka, wybrałam garnitur dla mojego narzeczonego i przyszedł czas na to, abym ja również udała się na zakupy.

Dopasowana sukienka ślubna dla niskiej panny młodej

suknie ślubne dla niskichDo centrum handlowego wybrałam się z moją najlepszą przyjaciółką, która miała za zadanie mi pomóc w doborze wszelkich akcesoriów. Po tym jak spędziłyśmy w tym miejscu ładnych parę godzin, znalazłam wreszcie salon, gdzie suknie ślubne dla niskich były dostępne. Jestem osobą szczupłą i delikatnej postury, dlatego też suknie ślubne w rozmiarach wprost z wybiegów mody nie są dla mnie. Potrzebowałam sukienki dopasowanej do mojego wzrostu. We wspomnianym salonie mogłam w końcu znaleźć dla siebie odpowiednie propozycje. Ekspedientka przyniosła do przymiarki kilka sukien, które według niej i mojej przyjaciółki pasowały do mnie. Wszystkie przymierzone przeze mnie sukienki były przepiękne, w każdej czułam się dobrze, jedna zdecydowałam się na klasyczną sukienkę o prostym kroju, która optycznie wydłużała moje nogi, a koronkowe zdobienia sprawiały, że była niezwykle piękna i powabna. Czułam się w niej bardzo dobrze i również zauważyłam, że jest odpowiednio dobrana do mojej figury i wzrostu. Po udanym zakupie sukienki ślubnej, wybrałam jeszcze parę dodatków ślubnych i mogłam już spokojnie oczekiwać na mój wielki dzień.

Jestem osobą, która ma nietypową figurę i wzrost, dlatego dobór wszelkich dodatków weselnych mógł mi sprawić trudność. Na szczęście, znalazłam bardzo dobry salon, w którym doradzono mi odpowiedni krój oraz rozmiar. Wówczas, czułam się niezwykle komfortowo i wiedziałam, że był to bardzo dobry wybór, a ja w nowym ubraniu wyglądałam wyjątkowo i zjawiskowo.