Przejdź do treści

Szafa przesuwna – praktyczne przechowywanie

Wąski przedpokój, niewielki salon czy nietypowy kształt pokoju dla dzieci to najczęstsze problemy, z którymi borykają się właściciele małych mieszkań. Zależy im wówczas, aby jak najefektywniej zagospodarować przestrzeń, bo liczy się każdy centymetr, dlatego wybierają meble na wymiar, które łączą w sobie praktyczność, estetykę i pełną funkcjonalność. 

Dlaczego warto wybrać szafę na wymiar? 

szafa przesuwna na wymiar poznańNa rynku istnieje obecnie niezliczona liczba firm oferujących meble, zarówno gotowe modele, jak i te tworzone na wymiar. Każdemu, kogo interesuje szafa przesuwna na wymiar Poznań oferuje najlepszych w kraju producentów. Szafy na zamówienie umożliwiają dopasowanie dowolnych wymiarów i wyposażenia, co pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania. Gotowa szafa nigdy nie będzie w stanie spełnić wszystkich oczekiwań. Ponadto cena szafy na wymiar jest zależna od wyboru klienta – gabarytów, liczby półek, obecności drążków i szuflad czy rodzaju wykończenia. Można wybrać różnorodne rozwiązania, np. szafy przesuwne na wewnętrznym lub zewnętrznym systemie jezdnym, w wersji dwu- lub trzydrzwiowej, o frontach matowych, połyskujących bądź lustrzanych i z możliwością samodzielnego zaprojektowania wnętrza. Najczęściej wybieranym typem mebli na zamówienie są szafy wnękowe, które są doskonałym miejscem na przechowywanie ubrań, ręczników czy przedmiotów gospodarczych. Sprawdzą się zarówno w przedpokoju i sypialni, jak i w garażu czy na poddaszu. 

Niewątpliwie największą zaletą szaf na wymiar jest możliwość ich personalizacji. Zindywidualizowane wnętrze, dowolna stylistyka i starannie wyselekcjonowanie materiały zapewniają najwyższą jakość takich mebli i wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Można je dopasować nawet do nietypowych wymiarów danej przestrzeni, a profesjonalna firma wykonawcza kompleksowo zajmie się realizacją od projektu po montaż.