Przejdź do treści

Szukam dla żony ochronnych bryczesów

 

Kasia ostatnio zainteresowała się jazdą konną. Nawet wykupiła sobie jakieś lekcje w pobliskiej stadninie. Nie ma żadnych akcesoriów i postanowiłem zrobić jej prezent. W gruncie rzeczy to dostanie ode mnie najlepszy prezent w życiu.

Znalazłem świetny sklep z ochronnymi bryczesami damskimi

ochronne bryczesy damskieSkoro już potrafi jeździ konno to postanowiłem kupić jej konia. Stać mnie na takie prezenty i na dodatek mamy warunki do utrzymania takiego konia. Mój znajomy dał mi namiary i wszystko załatwiłem. Postanowiłem także kupić jej odzież, która jest niezbędna. Najważniejsze były ochronne bryczesy damskie, ponieważ resztę dostałem w jednym sklepie. Nie wiem dokładnie jaki rozmiar żona nosi i jak wybrałem się do miasta to zabrałem jej najwygodniejsze spodnie, by sprzedawca na ich podstawie dał mi odpowiedni rozmiar. Koń w tym czasie trzymany był w pobliskiej stadninie. Chciałem, by moja żona dostała wszystko razem. W sklepie, który odwiedziłem były ochronne bryczesy damskie z bardzo dobrego gatunkowo materiału. Sprzedawca od razu zauważył, że nie bardzo wiem jak dokonać wyboru i postanowił mi pomóc. Pokazałem mu spodnie żony i powiedziałem, że takiego rozmiaru szukam. W sklepie ochronne bryczesy damskie miały inne oznaczenia rozmiarów i to mnie zbiło z tropu. Sprzedawca pokazał mi dwa rodzaje bryczesów i wyjaśnił jakie są różnice. Nie zamierzałem na żonie oszczędzać i wybrałem takie z najwyższej półki. To się Marcelina dopiero zdziwi jak zobaczy taki prezent. Wieczorem było już wszystko przygotowane i na nią czekałem.

Marcelina aż się popłakała ze szczęścia. Od razu się przebrała i dosiadła konia. Zrobiłem za domem ogrodzenie, żeby tam mogła ćwiczyć jazdę zanim wyjedzie w teren. Może i ja się kiedyś przekonam to razem będziemy jeździć w teren.