Przejdź do treści

Szybka produkcja mebli kuchennych na wymiar

produkcja mebli

Jestem kierownikiem magazynu. Nasza firma produkcyjna jest znana w całym Nowym Sączu z uwagi na wysoką jakość mebli. U nas w zakładzie produkcja mebli odbywa się na najwyższym poziomie.

Produkcja mebli w systemie zmianowym

produkcja mebliNasze kuchnie produkowane są z najlepszych dostępnych materiałów, które są solidne i bardzo wytrzymałe. Producent mebli, dla którego pracuję jest znany w całej Małopolsce i współpracujemy z naprawdę ogromną liczbą klientów. Nasze kuchnie na wymiar są najczęściej zamawianymi produktami. Kiedy dział produkcyjny wykona już kuchnie na wymiar to trafiają one na mój magazyn. Po zapakowaniu, kuchnie trafiają na samochód i są dostarczane do naszych odbiorców. Nasze kuchnie ma wymiar po produkcji są jeszcze mierzone i sprawdzany jest każdy element indywidualnie. Po zaakceptowaniu, kuchnie wyjeżdżają z magazynu. Producent mebli, dla którego pracuję dość dużą wagę przykłada do precyzyjności wykonania. Nie możemy sobie pozwolić na żaden błąd. Ja na magazynie przyjmuję także dostawy. Przyjeżdżają do nas materiały, z których wykonywane są nasze kuchnie i pozostałe meble. U nas szybka produkcja mebli-nowy sącz odbywa się w systemie trzyzmianowym. Producent mebli zatrudnia bardzo dużą liczbę pracowników, dzięki czemu zawsze wywiązujemy się z terminu. Kuchnie na wymiar, które produkujemy dostarczane są przez naszego kierowcę, który montuje również kuchnie u klientów na miejscu. Nasz producent mebli doskonale dba o zarządzanie w całym przedsiębiorstwie, dzięki czemu praca jest płynna i nie mamy żadnych przestojów.

Nasze kuchnie na wymiar trafiają do klientów z całego Nowego Sącza, ale również do tych z małopolski. Producent mebli planuje rozszerzyć swoją działalność i objąć klientów spoza województwa. Na pewno mu się to uda, bo meble, które produkuję są naprawdę doskonałe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *