Przejdź do treści

Szycie stroju na bal przebierańców

Każdy rodzic wie, że okres grudniowy jest dosyć ciężki, bowiem w styczniu oraz lutym organizowane są różnego rodzaju bale przebierańców w szkołach i przedszkolach. U mojego syna nie było inaczej. Zafascynował się jednym z komiksowych bohaterów i tylko jego strój wchodził w grę.

Pasmanteryjny sklep online pomógł zdążyć na czas

sklep z pasmanterią dostępny on lineJednak chłopcy nie zawsze interesują się tego typu rzeczami dlatego też zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych ciężko było znaleźć taki strój. Nie wspominając już o wypożyczalni, gdzie występują tylko najbardziej popularne kreację, gdyż resztę mało kto wypożycza. Dlatego, że mój syn już był bardzo zirytowany a także zdeterminowany aby założyć ten jeden, jedyny wybrany strój komiksowego bohatera jako matka musiałam wziąć się do szycia i to jak najszybciej. W całym mieście nie mogłam znaleźć satysfakcjonujących mnie materiałów. Na całe szczęście udało mi się znaleźć sklep z pasmanterią dostępny on line i mogłam bez większego problemu zamówić interesujące mnie rzeczy, a wybór był naprawdę ogromny. Przy okazji szycia samego kostiumu na bal znalazłam trochę guzików, które wpadły mi w oko a odpadły od bluzki. Wiedziałam, że będą idealnie pasować. Wysyłka również była błyskawiczna. Kwestią była motywacja aby usiąść przy maszynie i zacząć szyć strój. Kiedy dotarła do mnie paczka kurierska materiały jak również akcesoria były dobrze zapakowane i podczas transportu nic im się nie stało. Przystąpiłam więc do szycia.

Mój syn był zachwycony efektem spędzonego czasu przy maszynie. Wyglądał wyjątkowo, bowiem miał nie tylko strój uszyty na miarę, ale chłopcy wyglądali trochę jak klony. Widać było, że zarówno rodzice jak i sami koledzy zazdroszczą mojemu synkowi. Dobrze, że są takie pasmanterie online, które ratują w potrzebie.