Przejdź do treści

Tani terminal płatniczy

Rynek urządzeń płatniczych stale się rozbudowuje, ponieważ rośnie zapotrzebowanie na nowe technologie, które ułatwiają dokonywanie zakupów. Dziś każdy może kupić niemalże dowolną rzeczy bez posiadania gotówki, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Po co stosować terminale płatnicze?

terminal płatniczy eservice bez abonamentuDla wielu branż rezygnacja z posiadania terminala płatniczego mogłaby oznaczać duże straty, ponieważ klienci się już przyzwyczaili do płatności bezgotówkowych. Dziś kartą można zapłacić za zakupy w piekarni, kiosku, sklepie osiedlowym czy na stacji benzynowej, ponieważ obok kasy fiskakalnej terminal płatniczy Eservice bez abonamentu stał się podstawowym urządzeniem w firmie handlowej lub usługowej. Przedsiębiorcy docenili korzyści jakie niesie on ze sobą, dlatego też większość już go posiada w firmie. Jest to niewielkie urządzenie, które można kupić w sklepach z urządzeniami fiskalnymi albo bezpośrednio u dystrybutorów. Najtańsze modele terminali dostaniemy już za około tysiąc – tysiąc dwieście złotych, ale równie dobrze terminal można wynająć, zwłaszcza jeżeli jest w firmie kilka stanowisk sprzedażowych, a każde z nich trzeba wyposażyć w taki sprzęt. Jest jeszcze jedno rozwiązanie i jest nim bezpłatne otrzymanie terminala w ramach Programu Polska Bezgotówkowa. Każdy przedsiębiorca może wziąć udział w tej akcji i odebrać do trzech darmowych terminali, pod warunkiem, że spełni określone wymagania. Urządzenie przedsiębiorcy otrzymują na własność, a jedyne opłaty jakie muszą ponosić, to prowizja od transakcji.

W dzisiejszych czasach prowadzenie biznesu może generować spore straty jeżeli nie udostępnia się klientom możliwości zapłaty w formie bezgotówkowej. Wbrew pozorom terminal płatniczy niesie sporo korzyści dla przedsiębiorcy, dlatego warto go jak najszybciej nabyć.