Tata chce przekazać hurtownię odczynników chemicznych

hurtownia odczynników chemicznych

Jestem Przemek. Mój tata prowadził w naszym mieście hurtownię. Hurtownia chemiczna bardzo dobrze działała i działa do tej pory ale tata szykuje się na emeryturę. Nie chce firmy sprzedawać ani oddawać w obce ręce.

Hurtownia odczynników chemicznych przynosi dochody

hurtownia odczynników chemicznychHurtownia chemiczna jest znana na naszym rynku a także rok temu zaczęła współpracę ze sklepami i laboratoriami zagranicznymi. Sprawdzona hurtownia odczynników chemicznych przynosi dobre dochody. Moja mam nigdy nie pracowała a tata sam nas zawsze utrzymywał. Mamy duży dom z ogrodem i zawsze nam się dobrze powodziło. Ja niestety nie znam się na tej branży. Moja siostra od razu powiedziała, ze ona chce być fryzjerką i zakłada swój salon. Nie zajmie się rodzinnym biznesem. Mi trochę szkoda go sprzedawać bo wiem ile pracy i poświęcenia tata włożył żeby hurtownia chemiczna tak dobrze prosperowała. Postanowiłem powiedzieć tacie, że spróbuje i zrobię wszystko żeby tata był ze mnie dumny. Odczynniki zawsze były jego pasją i chwiałbym żeby hurtownia chemiczna dalej była w naszej rodzinie. Tata powiedział, że mi ze wszystkim pomoże. Na początku pokazał mi wszystkie dokumenty. Powiedział z kim współpracujemy. Odczynniki chemiczne zamawiamy od najlepszych i sprawdzonych firm. Producenci, którzy oferują nam odczynniki są z nami od lat. Tata ma do nich pełne zaufanie i jeszcze nigdy się na nich nie zawiódł. Nasi klienci także są zadowoleni z towaru, który sprzedajemy. Sklep chemiczny w Krakowie bierze od nas towar przynajmniej raz w miesiącu. Poza tym tata zatrudnia cztery osoby. Są one z nim od początku i nadal będą więc będą także mi pomagać.

Do moich obowiązków będą należały umowy i negocjacje cen. Przy negocjacjach może mi towarzyszyć prawnik, przynajmniej na początku. z czasem tata twierdzi, że nabiorę wprawy i będę sobie sam radził

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *