Przejdź do treści

Tata zamówił balony reklamowe na rodzinny piknik

Mam dziesięć lat. Dzisiaj pierwszy raz byłam z rodzicami na firmowym dniu dziecka u mojego taty w zakładzie. Tata rok temu zmienił pracę. Obecna firma raz w roku przygotowuje piknik rodzinny na świeżym powietrzu.

Tata sam wybierał balony reklamowe

balony reklamoweJeżeli pogoda dopisuje to cała impreza odbywa się na dworze przed firmą. Jeśli pogoda nie pozwala na zorganizowanie pikniku to impreza odbywa się wewnątrz. Na szczęście w tym roku pogoda dopisała. Na imprezie znajdowały się balony reklamowe. Pierwszy raz widziałam je z tak bliska. Tata powiedział, że sam te sprawdzone balony reklamowe wybierał. Balony pneumatyczne są bardzo nowoczesną formą reklamy. Wiele firm decyduje się na zakup balonów ponieważ nie są one drogie a mogą być wiele razy wykorzystywane. Balony z nadrukiem mogą posiadać wiele haseł reklamowych. Nadruki na balonach wykonuje się w specjalny sposób. To tego jest wykorzystywana między innymi metoda cyfrowa. Reklama pneumatyczna jest łatwa w montażu. Balony reklamowe są mobilne. Można je ustawiać tak samo w plenerze jak i w pomieszczeniach. Balony pneumatyczne są lekkie i łatwe w montażu. Łatwo się je przenosi i zajmują mało miejsca kiedy są złożone. Balony reklamowe, które tata zamówił na piknik rodzinny bardzo ładnie się prezentowały. Na balonach znajdowały się wszystkie niezbędne informacje. Balony reklamowe były w dwóch różnych wielkościach. W zestawach przy balonach znajdowały się wszystkie potrzebne sprzęty ułatwiające montaż. Nadruki na balonach były czytelne i ładnie wykonane. Impreza rodzinna była udana. Pogoda dopisała.

Dla dzieci było mnóstwo konkursów. Balony reklamowe znajdowały się obok trampolin. Były organizowane zawody, kto doskoczy do balonu. Można było się przy tym uśmiać.Mam nadzieję, że za rok także załapię się na tak miłą imprezę. Tata będzie także ją organizował.