Testujemy właściwości szminek nouba

Kobiety na całym świecie kochają pomadki, które podkreślają ich urodę i przykuwają spojrzenia. Mają po kilka, a nawet kilkanaście sztuk. Nie wszystkie są jednakże przez nas używane i większość leży gdzieś w naszych kosmetyczkach. Najważniejsza jest jednakże jakość produktów, która cechuje wszystkie szminki nouba.

Szminki nouba synonimem jakości i elegancji

szminka noubaKażda szminka nouba ma swój niepowtarzalny i głęboki kolor. Zawsze znajdziemy więc kolor, który będzie idealnie pasował do naszego wieku i naszej karnacji. Zawsze znajdziemy odcienie, którymi będziemy malować usta w dzień, jak i wieczorem. Pomadki długo pozostają na ustach, ale ich nie wysuszają. Mają kremową formułę, która imituje fakturę ust, dzięki czemu nie są ani nadmiernie matowe, ani bardzo błyszczące. Jedna warstwa koloru wystarcza, żeby uzyskać mocne krycie. Nadto, świetnie pielęgnują nasze usta, dzięki czemu szminki te cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet, które zawsze chcą wyglądać pięknie, kobieco i oczywiście elegancko. Szminki nouba nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają parabenów. Poza tym każda szminka nouba bosko pachnie dzięki olejkom w niej zawartych. Jest pigmentowana, przez co odbija światło i możemy uzyskać efekt głębokiego koloru ust. Odcień długo utrzymuje się na ustach, jest lekki i miękki. Łatwo jest je również usunąć z ust. Wystarczy do tego odrobina kremu, czy kilka kropel płynu micelarnego. Szminki mają też eleganckie oraz bardzo stylowe opakowania, które również zwracają na siebie uwagę.

Kobiety doskonale wiedzą, że zawsze warto postawić na jedną dobrą pomadkę niż na kilka innych, które nie będą używane, gdyż nie będą trwałe, czy będą wysuszały usta. Z tego też powodu szminka nouba cieszy się ogromną popularnością od momentu ich wyprodukowania w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.