Przejdź do treści

Uciążliwa tkanka tłuszczowa

I znów przytyłam w okresie zimowym. Nie wiem, jak to się dzieje, nawet nie jem za dużo, a tyję. Może dzieje się tak dlatego, że moja przemiana materii jest zbyt wolna. Strasznie mnie to denerwowało, ponieważ nie czułam się kobieco. Fakt, kobieta powinna mieć trochę krągłości, ale u mnie było ich niestety za dużo. Zaczynałam wyglądać jak grubasek.

Walka z tłuszczem

redukcja tkanki tłuszczowej KatowiceĆwiczeniami nie udało mi się tego zlikwidować. Męczyłam się na własną rękę, aż w końcu miałam dość. Zaczęłam szukać pomocy u specjalistów, którzy mogliby mi doradzić, lub ewentualnie dobrać jakieś ćwiczenia. Znalazłam coś takiego jak redukcja tkanki tłuszczowej Katowice miały wywieszoną jakąś taką reklamę. Od razu postanowiłam się tam udać. Myślałam, że będą opowiadać o zdrowej diecie i wymyślać jakieś ćwiczenia stymulujące spalanie tłuszczu. Jednak okazało się, że nie. Było to coś w sam raz dla mnie, ponieważ to taki zabieg który redukuje tkankę tłuszczową specjalnym urządzeniem. Przeznaczony był dla osób, które mają problem normalnie zgubić tkankę, nawet gdy ćwiczą i zdrowo się odżywiają. Czasami ten tłuszcz się tak zadomowi, że nie da się go usunąć normalnymi sposobami. Był to zabieg niechirurgiczny, wszystko trwało dość krótko. Obiecywano, że stracę około 2cm w obwodzie ud po około 3 tygodni od zabiegu. Oczywiście zdecydowałam się od razu, nie miałam nic do stracenia. Sprawdzałam codziennie, czy coś się zmieniło w objętości ud, siedziałam z miarką i patrzyłam. Okazało się, że zgubiłam aż 3,5cm! Nie mogłam w to uwierzyć.

Jak dobrze, że są teraz alternatywne sposoby walki z tłuszczem. Bez morderczych ćwiczeń i z dietą 500 kalorii. Bardzo mi to odpowiadało, bo dzięki temu w końcu zaczynam wyglądać lepiej. Już się nie muszę wstydzić zakładać spódniczek, cellulit mi się nawet zredukował, i nie jest widoczny.