Przejdź do treści

Uczę dzieci i nie tylko angielskiego

angielski

Pracuję w szkole językowej od trzech lat. Do Katowic przyjechałam na studia i zdecydowałam się zostać. Katowice bardzo mi się spodobały. Katowice dają szansę na dobrą pracę i moje studia pozwoliły mi dobre zatrudnienie.

Angielski zawsze mnie interesował

angielski Szkoła języków obcych zaproponowała mi dobre warunki finansowe jak jeszcze byłam na studiach. Jako studentka prowadziłam angielski dla dzieci. Angielski był przeze mnie prowadzony w ciekawy sposób i moje lekcje cieszyły się sporym zainteresowaniem. Miałam nawet propozycje żeby angielskiego nauczać w przedszkolach na co się oczywiście zgodziłam. Szkoła językowa jest dla mnie komfortowym pracodawcom. Nie mam stałych godzin zatrudnienia. Elastyczne godziny pozwalają mi na załatwienie prywatnych spraw w trakcie dnia. To jest spory komfort kiedy na przykład kupowałam mieszkanie. Mogłam do banku podjechać pomiędzy zajęciami. Kurs języka angielskiego jest chętnie wybierany przez wiele osób. Ludzie mają różne motywacje. Niektórym zależy na języku ze względu na pracę inni chcą się uczyć angielskiego dla siebie inni często wyjeżdżają za granice i potrzebują znajomości języka angielskiego żeby się dogadać z zagranicznymi osobami. Szkoła języków obcych zaproponowała mi dodatkowe zlecenia. Miałabym uczyć dzieci z liceum. Będę musiała podjeżdżać do szkoły na określone zajęcia. Dodatkowe zajęcia będę dobrze płacone, więc takie zlecenie jest dla mnie bardzo korzystne. Moi rodzice są ze mnie dumni, że tak dobrze sobie radzę. Angielski dla firm w Katowicach od zawsze mi się podobał. Angielski dla dzieci to wymarzone zajęcie dla mnie. Potrafię w ciekawy sposób przekazać moją wiedzę a dodatkowo lubię spędzać czas z dziećmi.

Jeszcze nie mam swoich ale planuję w przyszłości. Dostałam od szefa plan zajęć z liceum i muszę go sobie wpisać kalendarz.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://ence.pl