Przejdź do treści

Używam tylko profesjonalnych środków czystości

Zatrudniona jestem w profesjonalnej firmie sprzątającej. Współpracujemy tylko z przedsiębiorcami, u których sprzątamy biura czy hale. Ja trafiłam do firmy call center i dbam tam o porządek we wszystkich biurach a jest ich na prawdę bardzo dużo.

Z profesjonalnymi środkami czystości łatwiej się sprząta

profesjonalne środki czystościPrzy porządkach pomaga mi również Dorota, która pracuje razem ze mną. We dwie wyrabiamy się od ósmej do czternastej i wszystko jest elegancko wysprzątane. Mamy bardzo profesjonalne środki czystości do sprzątania, ponieważ nasz szef tylko w takie inwestuje. Nie raz już słyszałam w biurach, że wszystko jest dobrze wysprzątane a środki pachną bardzo przyjemnie. Nasze profesjonalne środki czystości trzymamy w pomieszczeniu, które jest przeznaczone tylko dla nas. Dzięki temu nie musimy codziennie tego wozić do miejsca pracy a każdy produkt dostępny jest od ręki. Ostatnio dostałam proszek do prania wykładzin. Dostałyśmy zlecenie prania wykładzin oraz mycia wszystkich okien. Dobrze, że mamy profesjonalne środki czystości, ponieważ dzięki temu wszystko będzie porządnie wysprzątane. Chciałabym dostać od szefa podwyżkę. W firmie wszyscy chwalą moją pracę i zawsze wyrabiam się w czasie ze wszystkim. Jestem przekonana, że jak z nim o tym porozmawiam i uzasadnię wszystko to się zgodzi. Dorotka nie myśli o podwyżce, bo to co dostaje jej wystarcza a nie chce brać na siebie więcej obowiązków. Czasami tylko zamawia u szefa profesjonalne środki czystości jak nam się już zaczynają jakieś kończyć w pracy. Taka ona jest.

Poszłam porozmawiać z szefem i sam przyznał, że już wcześniej o tym myślał. Dostaje same pozytywne opinie na mój temat i doszedł do wniosku, że zapracowałam sobie na podwyżkę. Nawet nie dał mi  żadnych dodatkowych zajęć w pracy.