Przejdź do treści

Warsztat i serwis klimatyzacji w jednym

serwis klimatyzacji

Chłopak mojej szwagierki ma swój własny warsztat samochodowy. Chłopak mieszkał jeszcze niedawno w mieście warszawa jednak warsztat otworzył w małej podmiejskiej miejscowości oczywiście ze względu na koszty, które musi płacić na dzierżawę obiektu.

Serwis klimatyzacji cieszy się sporym zainteresowaniem

serwis klimatyzacjiW Warszawie dzierżawa była taka droga, że musiałby na nią wydać wszystkie oszczędności. A tak starczyło mu i na dzierżawę i na zakup niezbędnych do pracy urządzeń. Może teraz na przykład robić serwis klimatyzacji w Warszawie, który cieszy się sporym zainteresowaniem. Taka klimatyzacja to jest przecież coś niezwykle pożądanego dla każdego użytkownika samochodu. Potrafi tez bez problemu przeprowadzić montaż klimatyzacji i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Wiadomo, ze w jakiś sposób musiał przyciągnąć potencjalnych klientów do warsztatu. Dlatego tez właśnie po otwarciu wprowadził bardzo atrakcyjne ceny. Zareklamował się w internecie i kilka kilometrów przed warsztatem postawił dość duży baner reklamowy. Nie musiał wcale długo czekać na odzew. Był po prostu bardzo konkurencyjny cenowo. W stosunku do warsztatów w stolicy miał ceny o nawet kilka razy niższe za te same usługi. Te niskie ceny utrzymywał przez kilka pierwszych miesięcy. Później podniósł je. Jednak wzrost ten nie był aż tak znaczny by przestał być konkurencją dla innych mechaników.

Szwagierka bardzo się cieszyła gdyż na początku nie wierzyła w powodzenie tego warsztatu. Stwierdziła, że nikt specjalnie nie będzie tam przyjeżdżał by naprawić samochód nieco taniej. Nawet z czasem zaczęła pomagać chłopakowi w sprawach papierkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *