Przejdź do treści

Warto wynająć projektanta wnętrz

Zakup domu był dla mnie prawdziwym spełnieniem marzeń. Prze wiele lat pracowałem niemal do upadłego, biorąc każdą oferowaną przez szefa nadgodzinę, byleby zgromadzić potrzebną mi sumę pieniędzy na zakup wymarzonych czerech kątów. Po długich latach starań wreszcie się to udało. Chciałem jednak, by wnętrze mojego domu nie było zwyczajne. W związku z tym poczyniłem pewne kroki, które miały mi to zapewnić. 

Zatrudnienie projektanta wnętrz to bardzo dobra opcja dla zapracowanych osób

projektowanie wnętrz trójmiastoW związku z tym, że jestem pracoholikiem i dodatkowo osobą nieposiadającą za grusz poczucia estetyki, postanowiłem zdać się na profesjonalistę. Profesjonalistę, dla którego projektowanie wnętrz jest nie tylko pracą, ale i prawdziwą pasją. Osobę, która czerpie inspirację niemal z wszystkiego co ją otacza. Na szczęście po wpisaniu do przeglądarki frazy: projektowanie wnętrz trójmiasto, otrzymałem bardzo satysfakcjonujące mnie wyniki. Prędko zdecydowałem się na konkretną osobę. Spodobało mi się portfolio należące do tego projektanta. Ponadto… zwyczajnie dobrze mu z oczu patrzyło. Poprzez lata pracy z klientami zacząłem trochę znać się na ludziach, wobec czego nie stało nic naprzeciwko temu, żebym wykorzystał tę umiejętność w swojej prywatnej sprawie. Po spotkaniu z projektantem byłem bardzo zadowolony. Błyskawicznie znaleźliśmy wspólny język oraz doszliśmy do consensusu, który satysfakcjonował zarówno mnie, jak i jego. 

Dzisiaj z dumą spoglądam na zaprojektowane przez projektanta cztery kąty mojego domu. Tak jak tego oczekiwałem i o tym marzyłem – wnętrze jest wyjątkowe i nietuzinkowe. Za każdym razem kiedy odwiedzają mnie goście i chwalą gustownie urządzony dom, otwarcie mówię o swojej decyzji dotyczącej zatrudnienia projektanta. Za każdym razem widzę w takich sytuacjach podziw w ich oczach.