Przejdź do treści

Wspaniała sypialnia i drzwi szklane

Rzadko kiedy się zdarza, że mam czas na odrobinę odpoczynku. Jednak, gdy już go mam, staram się wybrać w jakieś ekskluzywne miejsce, gdzie faktycznie odpocznę, a nie będę się źle czuła z powodu warunków. Ostatnio miałam dosłownie 4 dni wakacji, ale spędziłam je bardzo miło.

Niesamowite szklane drzwi w pokoju hotelowym

drzwi szklane wykonywane w WarszawiePojechałam więc do hotelu, który miał najlepszą opinię ze wszystkich. Należy mi się odrobina luksusu po tak ciężkiej pracy. Weszłam do mojego pokoju i zobaczyłam wielkie łóżko z baldachimem, ale jeszcze bardziej przykuły moją uwagę szklane drzwi, prowadzące na taras. Zawsze o takich marzyłam u siebie w domu, ale mieszkałam z rodzicami, i musiałam się z nimi konsultować w sprawie każdej zmiany. Nie byli fanami takich rozwiązań, więc musiałam się wstrzymać z moimi zmianami. Zapytałam właściciela hotelu o te drzwi. W razie, gdybym chciała kiedyś kontakt do kogoś, kto takie drzwi sprzedaje i zakłada. Odpowiedział, że są to drzwi szklane wykonywane w Warszawie u bardzo profesjonalnego pana, który dba o każdy szczegół. Warszawa jest kawałek od tego hotelu, ale właściciel powiedział, że warto czasami kawałek się przejechać, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik, i wyglądało niezwykle. Ma racje, czasami torebki kupuję sobie na drugim końcu Polski, gdy u nas nie ma danego modelu, bo muszę go zobaczyć na żywo. Pomyślałam sobie, że jak tylko wyprowadzę się z moim przyszłym mężem, to takie drzwi to będzie absolutna konieczność. Wspaniale mi się siedziało na tym balkonie.

Zakochałam się w tych drzwiach. Widok miałam akurat na jezioro, i gdy wstawało słońce, wszystko widziałam przez te niesamowite szklane drzwi. Naprawdę wypoczęłam niesamowicie, i moje oczy nacieszyły się niebywałym widokiem. To był wspaniały urlop.