Przejdź do treści

Wydruk fotek przez Internet

Wykonuję zdjęcia metodą tradycyjną. Fotografia analogowa bardzo mnie cieszy i jest moim prawdziwym hobby. Oddaję klisze do laboratorium fotograficznego i zlecam również wykonanie ich skanów. W ten sposób otrzymuję na płycie CD wszystkie swoje kadry. Później korzystam z usługi specjalnej firmy, która tanio wykonuje odbitki i wysyła mi zdjęcia kurierem prosto do domu.

Firma drukująca zdjęcia online

drukowanie zdjęć przez internetMuszę przyznać, że fotografia jest moim życiowym hobby. Nie myślałem jednak nigdy o zmonetyzowaniu tej pasji, ponieważ chcę ją kojarzyć wyłącznie z czymś przyjemnym, a nie z poczuciem obowiązku. Chcę, aby mnie cieszyła jak najdłużej i nie kojarzyła się z pracą. Zdjęć wykonuję bardzo dużo. Do ich wykonywania korzystam z aparatów analogowych, na klisze. Mają one niepowtarzalny klimat. Osobiście uważam, że takowe fotografie mają po prostu duszę. Ostatnio jednak zapragnąłem nieco bardziej usprawnić proces wywoływania fotek. W związku z tym zacząłem korzystać z usług firmy oferującej drukowanie zdjęć przez Internet. Dlatego też, gdy tylko odbieram zeskanowane zdjęcia od fotografa, korzystam z usług firmy, która drukuje moje zdjęcia online, a później dostarcza mi je prosto do domu, kurierem. Znacznie usprawnia to cały proces i o wiele szybciej posiadam w swoich rękach odbitki, które potem mogę dać swoim bliskim. Zawsze niezwykle ich to cieszy. Jestem wielkim fanem takiej opcji i bardzo się cieszę, że ją odkryłem.

Gdy po raz kolejny odebrałem od kuriera przesyłkę ze zdjęciami, byłem bardzo szczęśliwy. Firma wykonuje swoje usługi znakomicie. Mam wielu znajomych, którzy robią zdjęcia w podobnym do mnie stylu, toteż często polecam im usługi tego przedsiębiorstwa. Jestem zdania, że to, co dobre, należy chwalić jak największej liczbie osób!