Przejdź do treści

Wyprzedaż namiotów cateringowych

namioty cateringowe wynajem

Moja firma działa na rynku od pięciu lat. Prowadzę hurtownie z artykułami budowlanymi. Współpracuję z najlepszymi producentami. Powoli zbliżają się święta i jak co roku o tej porze moja hurtownia organizuje wyprzedaż towarów.

Po co namioty cateringowe?

namioty cateringowe wynajemWyprzedaż postanowiłam w tym roku zorganizować częściowo na zewnątrz. Wiem, że jest zimna ale dostała informację od mojej asystentki, że możemy wykorzystać do wyprzedaży ogrzewany namiot. Mamy trochę towaru a dodatkowo przyjechała nowa dostawa i muszę mieć na wszystko miejsce. Asystentka zadzwoniła do firmy, która zajmuje się wynajmem namiotów. Przedstawiciel powiedział, że oddzwoni akurat ma klienta. Oddzwonił do mnie i przeprosił że nie mógł rozmawiać ale przygotowywał dokumenty na wynajmę namiotów weselnych dla klienta. Powiedziałam że chciałabym zorganizować wysprzedaż i interesuje mnie wynajem hal namiotowych. Namiot musi być ogrzewany i zamykany. Wynajem namiotów jest bardzo opłacalny. Przedstawiciel proponował mi jeszcze namioty bankietowe ale to na razie mnie nie interesowało. Opowiadał także o ofercie wakacyjnej na trwałe namioty cateringowe wynajem. Powiedziałam że na pewno jeszcze skorzystam z takiej formy współpracy, może kiedyś zorganizuje imprezę integracyjną dla moich pracowników w takich namiotach. Mam w około sklepu sporo miejsca i to byłby dobry pomysł na integrację. Teraz jednak nie miałam ani głowy ani czasu na planowanie. Ustaliliśmy cenę za wynajem. Wynajem namiotów nie był nawet taki drogi jak myślała. Z namiotem w piątek pojawi się u mnie specjalista.

Wszystko mi rozstawi. Namiot pod koniec dnia będzie gotowy do użytku. Namiot wynajęłam na dwa tygodnie z możliwością przedłużenia. Teraz moi pracownicy muszą przygotować towar na wyprzedaż. Podesłać ceny żebym wszystko wprowadziła do systemu.