Przejdź do treści

Wysłanie dziecka na wyjazd językowym

wyjazdy językowe

Z mężem zapisaliśmy pół roku temu córkę do szkoły języków obcych. Nasza córka bardzo lubi się uczyć a języki obce uwielbia i uczy się trzech naraz. Szkoła, do której uczęszcza nasza córka zorganizowała zebranie dla rodziców.

Wyjazdy językowe – chcę aby moja córka jeździła!

wyjazdy językoweNa spotkaniu dowiedzieliśmy się, że będą organizowane obozy językowe za granicą dla wszystkich uczniów. Z mężem doskonale wiemy, że obozy językowe są idealnym rozwiązaniem i bardzo chcemy, aby córka mogła na wszystkie profesjonalne wyjazdy językowe razem z innymi uczniami jeździć. Rok temu na własną rękę szukaliśmy czy są obozy językowe i mąż znalazł na Malcie, gdzie wysłaliśmy córkę. Szkoła, do której zapisaliśmy naszą córkę ma bardzo dobrą renomę i uczą w niej lektorzy z Londynu, którzy są profesjonalni i radzą sobie ze wszystkimi uczniami. Na zebraniu dowiedzieliśmy się, że w tym roku będą organizowane dwa obozy językowe, na które pojadą wszyscy uczniowie. Nasza córka uczy się trzech języków jednocześnie, więc poprosiliśmy dyrektora, aby zabierać ją na wszystkie obozy językowe za granicą, ponieważ zależy nam aby doskonale władała wszystkimi językami. Dyrektor już dobrze poznał naszą córę i wie, że jest jedną z najlepszych uczennic. Potwierdził, że córka będzie jechała na wszystkie obozy językowe, które będzie organizowała szkoła. Zależy nam, aby Ola jeździła na wszystkie wyjazdy szkoleniowe, ponieważ nauka języków to jej pasja i chcemy, abo miała wszelkie niezbędne narzędzia aby tę pasję rozwijać. Córka po studiach chce wyjechać do Londynu, ponieważ chce tam uczyć języków i zatrudnić się w jednej z najlepszych uczelni.

Obozy językowe na pewno doskonale ją przygotują i jestem przekonana, że osiągnie swoje cele. Córka jest bardzo ambitna i jeżeli coś sobie założy, to zawsze osiąga wszystko. Jesteśmy z niej dumni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.