Przejdź do treści

Wystrój w pokoju dziecięcym

Moja najlepsza przyjaciółka, która bardzo długo starała się o dziecko, w końcu oznajmiła, że zostanie mamą. Moja radość jest ogromna, bo wiedziałam jak bardzo pragnie dziecka. Cieszę się razem z nią i kiedy tylko potrzebuje pomocy, zawsze może na mnie liczyć.

Artykuły do pokoju dziecięcego 

polecane artykuły dekoracyjne dla dzieciCieszę się też dlatego, że mój mały bąbel będzie miał niedużo młodszego kolegę. Moja przyjaciółka w każdej kwestii pyta się mnie co powinna zrobić, jak urządzić pokój dziecka albo czy powinna dla maleństwa kupić to czy tamto. Jak już wspominałam z chęcią jej pomagam. Teraz jest na etapie dekorowania pokoju dla swojego synka. Zapytała mnie ostatnio, jakie są polecane artykuły dekoracyjne dla dzieci, ponieważ chciałaby aby pokój jej pierwszego dzieciątka wyglądał przepięknie. Przekazałam jej wiec katalog, w którym są polecane artykuły dekoracyjne dla dzieci. Kiedy zaczęła go przeglądać, zaznaczała mnóstwo artykułów dekoracyjnych dla dzieci. Musiałam ją troszkę przystopować, bo inaczej wydałaby na dekorację w pokoju dziecięcym fortunę. Musiałam jej spokojnie przetłumaczyć, że przecież póki co wystrój pokoju dziecka jest tak naprawdę dla nas, bo takie maleństwo nie zwraca uwagi na wystrój. Jeżeli chce skorzystać z polecanych artykułów dekoracyjnych dla dzieci, to lepiej poczekać z tym aż maleństwo troszkę podrośnie i dostrzeże te piękne misie, zwierzątka czy autka. I myślę, że troszkę pomogło tłumaczenie.

Jednak mimo wszystko kilka takich dekoracji ściennych kupiła. Między innymi literki, które po powieszeniu ułożą się w imię jej synka. Kilka małych kolorowych ptaszków, chmurkę i śliczne słoneczko. Do porodu pozostało jej już niewiele, w pokoiku dziecka wszystko czeka na jego przyjście na świat. Czekam razem z nią z ogromną niecierpliwością, a zarazem wielką radością.