Przejdź do treści

Wyszukałam hotel dla naszego zagranicznego klienta

hotel

Mój przełożony zalecił mi wyszukanie noclegu dla naszych biznesowych partnerów. Nasza firma ma siedzibę w centrum miasta Bydgoszcz. Często mamy spotkania biznesowe na mieście i w firmach w różnych godzinach.

Hotel blisko naszej firmy

hotelGodziny spotkań odbywają się także poza godzinami naszej pracy. Zazwyczaj inwestorzy sami na własną rękę załatwiali sobie noclegi ale od nowego roku postanowiliśmy, że to będzie należało do naszych obowiązków. Pierwszy klient, który w nowym roku do nas przyjechał na negocjacje dowiedział się o nowych zasadach już przed przyjazdem. Ekskluzywny hotel na terenie Bydgoszczy, który wyszukałam znajdował się blisko naszej firmy. Klient bezie miał szansę żeby odświeżyć się przed spotkaniem biznesowym. Często korzystamy z tego hotelu bo znajdują się w nim trzy sale weselne. Jedna z nich jest dosyć spora i często organizujemy w niej imprezy integracyjne. Imprezy integracyjne są dla nas ważne. Każdy pracownik jest bardziej zmotywowany kiedy widzi, że firma dba o rozwój a także myśli o zjednoczeniu pracowników poza pracą i wspólnych wspomnieniach. Hotele w Bydgoszczy są dostępne dla wielu osób. Hotele mają swoje wymagania i niestety nie kiedy ceny są dosyć wysokie. Noclegi w Bydgoszczy można jednak znaleźć także w tańszych miejscach. My dla naszych klientów będziemy starali się zapewnić noclegi w dobrym standardzie. Zależy nam żeby nasi partnerzy biznesowi byli zadowoleni ze współpracy z nasza firmą. Klient powiedział, ze hotel który dla niego wybrałam jest piękny. Osoby, które w nim pracują znają język angielski więc bez problemu się dogadał z obsługą. To było dla mnie ważne.

Jedzenie wiedziałam, że jest dobre ze względu na wcześniejsze imprezy integracyjne, które były tam organizowane. Jeżeli hotel nadal będzie tak funkcjonował to będziemy stale korzystać z jego usług i kwaterować tam naszych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *