Przejdź do treści

Wytrzymałe stoły na zamówienie

Moi rodzice jakiś czas temu kupili sobie bardzo ładny domek nad morzem. Bardzo cieszę się z tego powodu bo teraz nie będziemy musieli z mężem wynajmować gdzieś pokoi nad morzem a będziemy mogli przyjechać właśnie tu. 

Mama zamawia stoły drewniane do domku 

drewniane stoły na indywidualne zamówienie z WarszawyZresztą możliwe, że rodzice zostawią nam ten domek żebyśmy my mogli przyjechać tam ze znajomymi. Już nie mogę się tego wręcz doczekać. W każdym bądź razie ostatnio pomagałam mamie przy kupowaniu mebli do tego domku. Tam ich za wiele niestety nie było i większość rzeczy trzeba było kupić. Mama lubi urządzać domu dlatego też sprawiało jej to dużo radości. Na taras i do salonu zostały zamówione drewniane stoły na indywidualne zamówienie z Warszawy bo te stoły mama wręcz uwielbia. Sama ma chyba trzy takie stoły różnej wielkości. Ja także dostałam od mamy taki stół do jadalni. Ma też taki stół moja siostra. I chyba też nawet jakieś koleżanki mamy. Te stoły moim zdaniem są świetne. To znaczy dobrze wyglądają a do tego są naprawdę bardzo dobrze wykonane. Na pewno nie są to stoły, które mogłyby w jakimś krótkim czasie się zepsuć lub zacząć wyglądać gorzej. One są według mnie najlepszymi stołami jakie tylko można sobie wyobrazić. Są też trochę droższe niż stoły kupione w salonie meblowym. Jednak jeśli chodzi o jakość to nie ma co tego porównywać. Na tym stole nie trzeba nawet kłaść obrusa. Bo sam w sobie wygląda niezwykle elegancko i nie potrzebuje żadnych ozdób.

Ja przynajmniej na swoim stole w jadalni jeszcze do tej pory niczego nie położyłam. A nie widziałam też żeby mama na swoje stoły coś kładła. Gdy ktoś przychodzi do mnie do domu to od razu zauważa ten stół i pyta się mnie gdzie można taki stół zamówić. Ja oczywiście mówię, że są to stoły na zamówienie z Warszawy i myślę że ten stolarz dzięki mnie ma więcej pracy.