Przejdź do treści

Zakładam firmę transportową

Przez wiele lat pracowałem jako zawodowy kierowca i znam branżę transportową jak własną kieszeń. Kiedy zwolniłem się z pracy to uznałem, że to najwyższy czas na założenie własnej działalności. Chciałem zarabiać i być niezależny zawodowo.

W mojej firmie transportowej pracują zawodowi kierowcy

firma transportowa rzeszówWiedziałem, że firma transportowa rzeszów będzie najlepszym pomysłem i w tym kierunku zacząłem działać. Znam wielu chłopaków z branży, z którymi już rozmawiałem. Chętnie zgodzili się podjąć u mnie zatrudnienie. Wysłałem nawet oferty do kilkudziesięciu firm i kilka z nich mi odpowiedziało. Musiałem wziąć kredyt na zakup samochodów, ponieważ chciałem mieć zupełnie nowe. Zainteresował mnie leasing, który okazał się dość atrakcyjny. Kiedy już znalazłem miejsce na siedzibę swojej firmy, która spełniała wszystkie wymagania i miałem wszystko załatwione. Zatrudniam zawodowych kierowców z wieloletnim doświadczeniem i wiem, że moja firma transportowa rzeszów jest w pełni profesjonalna. Od samego początku miałem mnóstwo obowiązków i zatrudniłem sekretarkę Jej pomoc w znacznym stopniu mnie odciążyła i mogłem zając się najważniejszymi sprawami. Z czasem zatrudniłem kilku dystrybutorów oraz człowieka do przyjmowania zleceń. Nawet nie sądziłem, że moja firma tak błyskawicznie się rozwinie. Doświadczenie zawodowe jednak sprawiło, że tak się stało. Ludzie od razu obdarowali mnie zaufaniem za co byłem im dość wdzięczny. Od niedawna również oferuję usługi transportu międzynarodowego. Chłopaki chętnie biorą te zlecenia.

Ja czasami także robię kursy jak jest coś pilnego do załatwienia. Wszyscy świetnie się dogadujemy a praca każdemu się podoba. Zatrudniłem syna mojego przyjaciela, który chciał zawsze pracować w transporcie. Póki co świetnie sobie radzi.