Zakup roweru Kellys

Bardzo lubiłam aktywność fizyczną, ale gdy urodziłam dwójkę dzieci, to siłą rzeczy trzeba było skupić się na życiu domowym. To nie oznaczało jednak, że miałam zamiar zapomnieć o wcześniejszym, bardziej aktywnym życiu i miałam zamiar wciągnąć w nie całą rodzinę, gdy już dzieci będą wystarczająco duże i gotowe na bardziej aktywny tryb życia.

Kellys – świetne rowery dla każdego

Rowery kellysSzczególnie lubiłam jazdę na rowerze. Nadal sobie jeździłam, jednak nie miałam na to zbyt wiele czasu z małymi dziećmi i dodatkowo miałam dosyć stary rower. Oboje moich dzieci po komunii dostało rowery i wtedy zaczęły chętniej spędzać czas aktywnie. Gdy już widziałam, że świetnie sobie radzą na rowerze to zaczęłam planować dla całej rodziny wycieczki rowerowe. Jednak problemem okazały się nasze rowery – mój i męża były już bardzo stare, a dzieci ze swoich komunijnych po prostu wyrosły. Zaczęłam więc szukać rowerów dla nas wszystkich. Koniecznie chciałam znaleźć jakąś dobrą firmę, która zapewniłaby nam wszystkim bardzo solidny sprzęt. Moja koleżanka, z którą kiedyś często wybierałam się na wycieczki rowerowe, poleciła mi rowery Kellys. Ona i jej rodzina z takich korzystają i są bardzo zadowoleni – zarówno dorośli, jak i dzieci. Tak więc zebrałam rodzinę i pokazałam wszystkim, jakie rowery są do wyboru i wspólnie wybraliśmy dla każdego z nas taki rower, jak się najbardziej podobał.

Muszę przyznać, że te rowery od Kellys są świetne pod wieloma względami. Nie tylko świetnie wyglądają, ale też są bardzo solidne. Widać, że można bez problemu wybierać się na nich na dłuższe wycieczki. Oczywiście nie będziemy od razu ruszać w nie wiadomo jak długie trasy. Najpierw musimy przyzwyczaić do tego nasze dzieciaki, ale na pewno celem będą w końcu dłuższe wycieczki.