Przejdź do treści

Zakupienie regału sklepowego na nowy towar

Ja to nigdy nie lubiłem zmian i zawsze uważałem je za coś zbędnego. Prowadzenie sklepu jednak wymagało zmian, na które musiałem się zdecydować, by utrzymać klientelę. Postanowiłem podołać wyzwaniu i zamówiłem więc asortyment, który cieszył się zainteresowaniem.

Towar na nowym regale sklepowym

regał sklepowy magoNie o wszystkim jak się okazało pomyślałem. Zamówiłem asortyment, na który miejsca w sklepie już nie było. Musiałem szybko rozwiązać ten problem i wpadłem na pomysł, żeby kupić regał sklepowy mago na nowe towary. W sklepie mam tylko takie regały i jestem z nich zadowolony. Wiedziałem, że decydując się na taki sam regał będę na pewno zadowolony. Zadzwoniłem jeszcze tego samego dnia do producenta, żeby dopytać o konkretny regał. Wiedziałem doskonale co mnie interesuje i takiego regału konkretnie potrzebowałem. Przygotowałem się do tej rozmowy i zapisałem sobie dokładne wymiary. Producent zaoferował mi regał sklepowy mago z drewna co jeszcze bardziej mnie satysfakcjonowało. Potrzebowałem tego produkty natychmiast a realizacja dostawy miała potrwać do trzech dni. Nie mogłem tyle czasu czekać i ustaliłem, że odbierze go mój pracownik. Janusza wysłałem po regał do producenta a ja w tym czasie zajmowałem się dostawą zamówionych towarów. Janusz to pomocny człowiek, na którego zawsze mogłem liczyć. Wiedziałem, że szybko załatwi temat i dlatego to zadanie powierzyłem właśnie jemu. Janusz szybko wrócił od producenta i jeszcze tego samego dnia złożył regał. Zdążyłem ze wszystkim na czas.

Wprowadzenie nowych towarów okazało się dobrym krokiem. Tak na prawdę to ta decyzja uratowała mi interes, ponieważ w przeciwnym razie wiele był stracił. Klienci są dość wymagający i dlatego musiałem sprostać ich oczekiwaniom. Wyszło mi to zdecydowanie na dobre.