Przejdź do treści

Zamówiliśmy rodzicom noclegi w Kudowie

noclegi

Moja mama opowiadała mi dzisiaj sporo o swojej przeszłości. Z tatą poznała się na feriach w Kudowie. Kudowa to mała miejscowość. Obydwoje byli tam ze swoimi klasami i spotkali się w pensjonacie, w którym spali.

Noclegi w wersji luksusowej

noclegiPensjonaty, które znajdują się w mieście zapewniają tanie godne polecenia noclegi w Kudowie Zdrój. Każdy znajdzie odpowiedni lokal na własną kieszeń. Szkoły zazwyczaj korzystają z tańszych noclegów oczywiście o odpowiednim standardzie. Noclegi w Kudowie nie są drogie. Rodzicom powoli zbliża się rocznica ślubu i z bratem postanowiliśmy wykupić rodzicom weekend super wyposażonym apartamencie. Rodzice będą mogli trochę spędzić ze sobą wolnego czasu i odpocząć w trakcie spacerów czy wspólnych obiadów. My z bratem mamy już swoje rodziny i rodzice często nam pomagają w opiece nad dziećmi. Kudowa Zdrój nie jest daleko od naszej miejscowości więc rodzice na spokojnie mogą sobie pojechać na weekend. Mama bardzo ucieszyła się z propozycji. Tata również ponieważ zupełnie się tego nie spodziewał. Kudowa to piękna miejscowości a rodzice już bardzo dawno w niej nie byli noclegi, nie są drogie i udało nam się znaleźć tanie apartamenty wybraliśmy jeden, który najbardziej nam się spodobał. Rodzice w hotelu, w którym znajdują się apartamenty mają zapewnione śniadania, obiady a także kolacje. Pokoje nie były już dostępne apartamenty są lepsze dlatego się zdecydowaliśmy. Rodzice dzwonili do nas jak dojechali na miejsce. Apartamenty, które znajdują się w hotelu są bardzo ekskluzywne. Jeszcze nigdy nie mieli noclegów wykupionych w tak dobrym hotelu. Obok znajdują się pensjonaty, które także są pięknie wyposażone.

Rodzice podziękowali nam za piękną niespodziankę. Odezwa się do nas po powrocie i nam wszystko opowiedzą ze szczegółami. Bardzo ucieszyliśmy się, że udało się nam zaskoczyć rodziców, którzy tak wiele dla nas robią i pomagają nam w każdej potrzebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *