Przejdź do treści

Zbiórka na rzecz przenośnych bramek

Razem z innymi rodzicami byliśmy zmartwieni tym, że w naszym małym młodzieżowym klubie sportowym bramki nie były pierwszej młodości. Trener mówił nam wprost – budżet klubu nie pozwalał na tego rodzaju zakup w przeciągu co najmniej kilku miesięcy. Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce.

Zamawianie przenośnych bramek dla młodzieżowego klubu

przenośne bramki do piłki nożnejByła to jedna z pierwszych sytuacji, w których wszyscy rodzice byli zgodni. Tego zakupu trzeba było dokonać jak najszybciej. Postanowiłem wziąć na siebie poszukanie najlepszej możliwej oferty. Nie było to trudne – firm tego typu nie było wiele, mogłem więc na spokojnie zadzwonić do każdej z nich i zapytać o ofertę. Gdy przedstawiałem sytuację zawsze spotykałem się ze zrozumieniem – firmy dawały mi dodatkowe rabaty zapewniając, że niższych cen już nie są w stanie dać. Gdy w kolejnym tygodniu spotkałem się z pozostałymi rodzicami przedstawiłem im dwie najlepsze oferty na bramki. Po krótkiej debacie wybraliśmy jedną z ofert i przeliczyliśmy ile każdy z nas musi wyłożyć. W przeliczeniu na wszystkich rodziców kwoty nie były duże. Nazajutrz złożyłem zamówienie na przenośne bramki do piłki nożnej wraz z dostawą do budynku klubu. Kurier przyjechał znacznie szybciej niż się spodziewaliśmy – widać było, że firma mocno przyłożyła się do naszego zamówienia. Okazało się, że bramki faktycznie były tak dobre, jak opisywano w internecie. Łączyły w sobie wszystkie możliwe zalety jak na taki produkt – były lekkie, wytrzymałe i kolorowe. Dzieci również doceniły nasz prezent – podziękowali robiąc po cichu zbiórkę na słodycze dla każdego rodzica.

Teraz naszym młodym piłkarzom nie brakowało już niczego. Trener też był bardzo wdzięczny za to, że zebraliśmy pieniądze na nowe bramki. Powiedział, że teraz na pewno uda mu się wyszkolić nasze dzieci tak, by zaszły wysoko w sportowym świecie.